Kurzy

jazykové kurzy

ZÁKLADNÉ TYPY KURZOV:

Firemné kurzy

Ponúkame efektívnu formu výučby pre zamestnancov firiem. Úspešná firma by mala neustále dbať na vzdelávanie svojich zamestnancov. Jedným z najdôležitejších faktorov je práve znalosť cudzích jazykov. Výučba je možná v skupinách, alebo individuálne a hlavne vo vašich priestoroch.

  • u vás vo firme
  • cena už od 10 eur na osobu

Individuálne kurzy

Individuálny jazykový kurz vždy na mieru. Výhodou je prispôsobenie metodiky výučby schopnostiam študenta a možnosť voľby študijného tempa podľa jazykovej úrovne. Neustály kontakt s lektorom “face to face” po celú dobu umožňuje dosiahnuť maximálny pokrok vo výučbe v krátkom čase.

  • u nás v ZENONe
  • 25 eur

Skupinové kurzy

Skupina dvoch až piatich študentov je povzbudzovaná k čo najčastejšiemu zapájaniu sa do dialógov a modelových situácií. To napomáha k osvojovaniu si gramatiky a precvičovaniu aktívnej komunikácie.

  • u nás v ZENONe
  • od 10 eur na osobu
jazykové kurzy
Klient Roman, ONLINE KURZ ANGLIČTINY

“Chcel som sa zamerať najmä na pracovnú a hovorenú angličtinu. V ZENONe mi vytvorili učebný plán presne podľa mojich predstáv!”

jazykové kurzy
Klientka Veronika, FIREMNÝ KURZ

“Prvoradé bolo vždy to, kam som sa chcela ja s jazykom posúvať. Toto hodnotím ako najväčšiu výhodu na kurzoch v ZENONe.”

ĎALŠIE TYPY KURZOV:

SUPERFLEXI

Nemáte čas na pravidelné hodiny? V Zenone sa snažíme vyhovieť každému! S novými kurzami superflexi prichádza možnosť naplánovať si hodinu spontánne.

ONLINE HODINY

Chcete sa učiť cudzí jazyk, no preferujete maximálnu flexibilitu namiesto klasickej hodiny v učebni? Chcete mať hodiny prakticky kedykoľvek a kdekoľvek? Máme pre vás dobrú správu! Stačí vám prístup na internet a čas, ktorý si pre cudzí jazyk vyhradíte podľa vlastného uváženia. Napíšte nám kedy by ste chceli začať a zvyšok si dohodnite priamo s lektorom. Online hodiny sú stále viac a viac žiadané. V dnešnej rýchlej dobe je to rozumný kompromis. Môžete sa tak vzdelávať aj keď ste na služobných cestách, dovolenkách, alebo jednoducho preč z domu. Každá chvíľa venovaná jazyku je totiž prospešná a lepšia ako iba plán „začať od zajtra“.

  • od 5 eur na osobu, závisí od počtu účastníkov

Spíkuj [tu:] academy

Spikuj [tu:] academy predstavuje ideálnu kombináciu príjemného a užitočného. V priebehu niekoľkých dní zažijete výučbu vo forme gramatiky a konverzácie, no jazyk neopustíte ani pri oddychu a športových aktivitách. Tento edukačný program je zameraný na identifikáciu individuálnych nedostatkov a ich odstraňovanie.

Poď sa s nami naučiť rozumieť!

Záujem o kurzy
Po vyplnení tohto krátkeho formulára ťa budeme kontaktovať, aby sme sa spoločne dohodli a pripravili si učebný plán.